Hydrafacial

Ošetření "Hydrafacial" je nejnovější průlomovou metodou resurfacingu pokožky, celkového omlazení či hloubkového čištění pleti. Technologie Vortex-Fusion zaručuje průnik použitých ingrediencí hluboko do kůže. Po zákroku bude Vaše pleť hloubkově vyčištěna nástavcem a velmi jemným chemickým peelingem, hloubkově hydratovaná a rejuvenovaná. Ošetření je vhodné i v letních měsících a nahrazuje tak běžné kosmetické úkony.

Městský způsob života v zaprášeném prostředí, sluneční záření, uspěchaný životní styl a stres… Chcete přesto vypadat zdravě, svěže a mladě? Chcete zbavit vaši pleť toxinů? Máte problematickou aknózní pleť? Vyzkoušejte péči o pleť pomocí nové technologie.

Jedná se o jediný zákrok kombinující ve čtyřech krocích, exfoliaci, extrakci, omlazení, hydrataci a ochranu antioxidanty.

Průběh ošetření

  1. Aplikace speciální pleťové masky, dle typu pleti
  2. Čistění pleti – patentovaný nástavec hydratuje kůži, umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a odstraňuje nečistoty
  3. Exfoliace pleti – patentovaný nástavec HydroPeel disponuje velkým počtem abrasivních hrotů, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže, bez nežádoucího podráždění. Výsledkem je obnova pleti
  4. Čištění a stahování pleti – v nástavci se vytváří efekt víru, pro dokonalou, rychlou a bezbolestnou extrakci. Odstraňují se mazové zátky, sébum a póry zůstávají čisté. Díky technologii, využívající vakuum lze odstranit nečistoty, odumřelé buňky a maz
  5. Vpravení aktivních látek – unikátní design fúzního nástavce vpravuje hydratační, antioxidační a aktivní látky z použitých roztoků do kůže. Zlepšuje se tak vzhled hyperpigmentací, odstraňují se vrásky a vyrovnává se tvorba kožního mazu

Ošetření je neinvazivní a nedráždí vaši pokožku. Zlepšuje vzhled jemných linek, vrásek, přeplněných a zvětšených pórů, hyperpigmentací a hnědých skvrn, mastné pleti a pleti náchylné k akné.


Kromě čtyř základních kroků vám přístroj HydraFacial MD umožňuje nechat se hýčkat při nadstandardní komplexní kúře.

Nadstandardní komplexní kúra obsahuje

Indikace

Výsledek

Výhody

Přídatné funkce

Rozšířené ošetření o přídatné funkce v délce 60 minut.

Lymfatická masáž obličeje

Čištění lze zkombinovat před čištěním s lymfatickou masáží, která je také součástí přístroje. Lymfatická masáž obličeje je namířena proti otokům, únavě a slouží k vypnutí pleti. Po ní následuje čištění.

Modré světlo na akné a červené světlo pro omlazení pleti

Součástí přístroje jsou dvě hlavice, jedna s červeným, druhá s modrým světlem. Na čištění můžeme navázat působením intenzivního červeného světla s vlnovou délkou 630 nm (je rovněž součástí přístroje), které nám obnovuje buněčnou strukturu, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, tedy pružnost a pevnost pleti. Modré světlo slouží k ošetření zánětlivé pleti s akné, protože působí na bakterii tohoto zánětlivého onemocnění pleti.

Abrazivní hlavice na zjizvenou pleť

Pokud máte pleť zjizvenou, např. jizvy po akné, můžeme ji zhladit abrazivní diamantovou hlavicí různých velikostí, které se nasazují přímo na hlavní píst přístroje. Pleť je po tomto ošetření lehce zarudlá. Výsledkem je vyhlazení pleti.

Nejčastější dotazy

Jak dlouho čištění pleti trvá?
Základní ošetření trvá 40-45 minut (30 minut plus 10 minut intenzivní červené světlo - Omnilux).

Je čištěné pleti věkově omezené?
Čištění s následným ošetřením pleti je bez věkového omezení. Může být určeno jak pro dívky od 14 let, u kterých se začíná projevovat akné, tak pro ženy ve zralém věku.

Jak často je vhodné Hydrafacial opakovat?
Frekvence ošetření záleží na stavu pleti. U pleti s uzavřenými póry, která je mladistvější, stačí přijít 1x za měsíc. Když je pleť pórovitá, mastná s rozšířenými póry, tak lépe 1x za 3 týdny.

Kontraindikace Hydrafacial, jsou nějaké?
Zánětlivé onemocnění kůže, podkoží.

Může čištění pleti podstoupit těhotná žena?
Ano, těhotné ženy mohou být tímto přístrojem ošetřeny. Stejně tak i při nádorových onemocněních nebo u chemoterapie, protože toto čištění je jen povrchové.

Jaké je složení roztoků?
Jedná se o čisticí roztok, 10% peeling s kyselinou glykolovou a roztoky s antioxidanty a hyaluronovou kyselinou.

Mohou se po čištění pleti Hydrafacial vyskytnout nežádoucí účinky?
U ošetření je možné při vyšším podtlaku vyvolat u pacienta s citlivější pletí krevní podlitiny. Proto musíme postupovat u každého individuálně, citlivá či abnormálně citlivá pleť snese pouze např. 15 Torrů, zatímco u mastné je podtlak k docílení účinku daleko vyšší.

Cena

Ošetření je v kompetenci sestry pro korektivní dermatologii.

Nyní si můžete přikoupit k aplikaci zvláštní péči - luxusní pleťovou masku francouzské značky pouze za 250 Kč.

Vybrat si můžete