Plexr elektrochirurgický přístroj

Jde o přístroj, který nám umožňuje provádět celou řadu neablativních zákroků. Název Plexr je odvozen od hlavní funkce tohoto přístroje, kterou je odstraňování různých kožních projevů plazmovou technologii.

Pomoci tohoto přístroje je možné provádět veškeré dermatologické zákroky a zákroky prováděné v oblasti plastické a estetické chirurgie. Největší uplatnění přístroj Plexr nachází v oblasti estetické chirurgie, jelikož nezanechává jizvy a proces hojení je skutečně krátký.

Výhody

Využití

Kontraindikace

Aplikace není možná u osob, které mají kardiostimulátor, dále vadí větší kovové implantáty poblíž místa ošetření, zákrok také není vhodné absolvovat v těhotenství či při kojení, případně v době závažného onemocnění (např. těžký imunodeficit, těžký diabetes, onkologická léčba, stav po transplantaci orgánu apod.) Metoda je bezkrevná, ředění krve nevadí.

Rekonvalescence

Hojení trvá cca 5-7 dní (po blefaroplastice je dobré zajistit si pobyt doma alespoň na 3 dny), bývá přítomno i lehké zduření až otok partie po větších zákrocích, následně je nutno ošetřené plochy chránit před sluncem přípravky s vysokým UV faktorem.

Zákroky většího rozsahu je vhodné podstoupit v podzimních a zimních měsících.

přístroj Plexr

Přečtěte si více o pozvednutí očního víčka neboli dynamické blefaroplastice plazmovou technologií na webových stránkách ZdravéOmlazení.cz

Výsledky plexru

Oči před zákrokem Oči pět a půl týdnu po zákroku
Oči před zákrokem a pět a půl týdne po zákroku (obrázky ze ZdraveOmlazeni.cz)