Mesoterapie aplikací směsí vitamínů

Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.

Proč mezoterapii?

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

Co je mezoterapie?

Při mezoterapii vpravíme do střední vrstvy kůže drobnými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu.

Účinky mezoterapie:

  • revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
  • vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
  • podpora buněčného metabolismu
  • zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou

Průběh mezoterapie

Mezoterapie je rychlá a bezbolestná. Provádí se v lokální anestezii. Před zákrokem použijeme znecitlivující krém, takže se bolesti nemusíte obávat.

Rekonvalescence po mezoterapii

Rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a na individuální rychlosti hojení. V běžném životě vás nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Několik dní po ošetření se vyhněte slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

Vital Injector k mezoterapii

Vital Injector nové generace je jedna z metod k vpravení látek do kůže se značnou výhodou oproti použití klasické jehly, nicméně nepoužitelná u pleti citlivé na podtlak se sklonem k tvorbě podlitin. Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný již bezprostředně po zákroku.

Je vynikající indikací pro tenkou kůži na krku, dekoltu, okolí očí a okolí rtů, hřbety rukou nebo ke zlepšení stavu zhoršené struktury kůže po prodělaném akné nebo kůži poškozenou sluncem - tedy všude tam, kde není cílem měnit tvar a objem. Pokožka bude hydratovaná, omlazená a vypnutá.

Nyní v kombinaci s Restylane Vital / Vital Light, který je vhodný jak pro starší tak mladší nebo sluncem poškozenou a jemnější kůži, jako je krk, dekolt či hřbety rukou. Ošetření s Restylane rozzáří pleť přirozenou cestou jemným vyhlazením kůže zevnitř. To je umožněno dlouhotrvajícím zvýšením hydratace v kůži a následným snížením nerovností povrchu kůže. Zlepšuje lesk, elasticitu, hydrataci a kvalitu kůže.

Hydratační mikrovpichy

Hydratační ošetření vyžaduje určité množství mikrovpichů, kterými je aplikována stabilizovaná (s dlouhou výdrží) kyselina hyaluronová, vodu važící složka, která se přirozeně vyskytuje v kůži a zajišťuje její hydrataci.

Stabilizovaná HA (kyselina hyaluronová) je jemná látka podobná gelu, která váže vodu a umožňuje hloubkovou hydrataci kůže v ošetřované oblasti, dodává ji ztracenou pevnost, elasticitu a hebkost.

Vy a Vaše okolí zaznamenáte nádhernou a zářící kůži.

Oblasti ošetření

Ošetření s Restylane mohou být aplikována k celkovému zlepšení kvality kůže obličeje, ale také citlivých oblastí jako je krk, dekolt či ruce, stejně jako kůže s jizvami po akné.

K čemu slouží?

Vital Injector slouží k aplikaci látek do kůže.

Na jakém principu pracuje?

Vital Injector aplikuje látky do kůže aplikační pistolí s rukojetí, kdy se přiložením na kůži a stisknutím pistole vytvoří podtlak s aplikací účinné látky do kůže.

Jehličky jsou uspořádány do trojúhelníku, řada po deseti jehličkách.

Jedná se o komfortnější metodu mezoterapie k metodě samostatných vpichů drobnou jehličkou. Automat totiž zajistí stálý tlak a stálé množství látky a stálou hloubku.

Co se pomocí Vital Injectoru aplikuje?

Buď nezesíťovaná kyselina hyaluronová, která zvyšuje pružnost pokožky, nebo vlastní plazma, která nastartuje regeneraci kůže.

Délka trvání zákroku

Cca 30-45 minut.

Kontraindikace použití

Vital Injector není možné použít u pleti citlivé na podtlak, dochází k tvorbě podlitin, které se vstřebávají 10 až 14 dní. Citlivost pleti na podtlak je možno otestovat u čištění pleti Hydrafacialem.

Účinek Vital Injector mezoterapie

Nezesíťovaná kyselina hyaluronová dodá obličeji šťávu, objem, plazma zase obličej projasní, nastartuje regeneraci.

Jak často je vhodné zákrok opakovat?

1x za 4 měsíce.

Režimová opatření

Jedná se o zákrok, u kterého dochází k poruše integrity kožního povrchu a možnosti snadného přenosu infekce do kůže, proto musíme ihned po zákroku na ošetřenou plochu nanést antiseptický krém s hojivým zinkem. Výhodou je však rychlá rekonvalescence – mikrovpichy a případné drobné modřinky vymizí v následujících dnech a dají se velmi snadno překrýt make-upem. Přístroj Vital Injector umožňuje ošetření větší plochy kůže v rámci jednoho zákroku, což rovněž vede k celkové kratší rekonvalescenci po ošetření.