LASEMD

Špičková péče o pleť - pro ženy i muže od firmy Lutronic.

Systém pro zapravení sér do kůže s Thuliovým laserem 1927 nm.

Máme pro Vás nastaveny zaváděcí ceny a součástí ošetření je kosmetický přípravek ve formě nanočástic pronikající do pokožky přes mikrokanálky vytvořené systémem LASEMD. Dále je možné přikoupit si na závěr ošetření luxusní pleťovou masku dle typu pleti v ceně 500 Kč.

Pomoc pokožce k vlastnímu zlepšení zevnitř

Cosmeceutical Delivery System (CDS)

CDS = způsob podávání kosmetickým látek do kůže, pro dosažení pozitivního estetického efektu na pokožce (oproti běžným kosmetickým přípravkům, u kterých vznikají problémy s nedostatečnou absorbcí),

= systém asistovaného zvýšení rychlosti penetrace kosmetických látek hluboko do kůže.

Složky kosmetického přípravku ve formě nanočástic pronikají do pokožky přes mikrokanálky vytvořené systémem LASEMD. Tyto mikrokanálky se samy uzavřou, zatímco molekuly látky jsou absorbovány do dermis.

Laserový paprsek umožňuje ošetřujícímu provádět přesné ošetření.

Minimální průměr paprsku (100 µm) způsobuje menší bolest = není třeba anestezie a zkracuje se doba hojení.

Výhody:

Indikace ošetření špičkové péče o pleť:

Ošetření je se provádí v kombinaci se speciálními séry na pleť.

Délka ošetření se pohybuje v rozmezí 30 - 45 minut. Začervenánání ustupujeme do 24 hodin, je nutné se chránit 72 hodin před přímým slunečním zářením a není vhodné po ošetření jít do sauny, bazénu nebo na cvičení. Ošetření je vhodné absolvovat v 3 týdenním intervalu a jsou doporučovány 2 - 3 ošetřovací kúry pro dosažení očekávaného výsledku.

Ošetření je v kompetenci sestry pro korektivní dermatologii.

Aktivace séraAktivace séraSérum
obrázky ze ZdravéOmlazení.cz

Další možnosti ošetření přístrojem LASEMD

Indikace ošetření pro hedvábnou pleť:

Pleť je po ošetření zarudlá a mohou se do 72 hodin vytvořit malé krusty, je nutné se chránit 14 dní před přímým slunečním zářením a není vhodné navštěvovat saunu, bazén nebo cvičit. Ošetření je vhodné absolvovat 1 – 2krát za rok. Rekonvalescence 7 – 10 dní.

Ošetření je v kompetenci dermatologa - po dohodě sestry pro korektivní dermatologii.

Nezávislé indikace:

1. Omlazení pleti:

2. Jizvy:

Dle zvolené energie ošetření je ošetřovaná plocha zarudlá, mírně oteklá, v místě keloidních jizev se může vytvořit puchýř. Do 72 hodin se mohou vytvořit krusty, je nutné chránit ošetřovaná místa 14 dní před přímým slunečním zářením a není vhodné navštěvovat saunu, bazén nebo cvičit. Ošetření je vhodné absolvovat 1 – 2krát za rok. Rekonvalescence 7 – 10 dní. Ošetření je v kompetenci dermatologa - po dohodě sestry pro korektivní dermatologii. Ošetření strií je v kompetenci sestry pro korektivní dermatologii.

Délka ošetření je 30 minut, s použitím luxusní pleťové masky je délka ošetření 50 minut.

Pro více informací navštivte stránky firmy Medicaltech.