Co je nového

Chemický povrchový peeling BetaPeel

Máte-li problém s akné, je potřeba řešit jeho viditelné projevy přímo na pokožce, ale také zánět uvnitř, který akné způsobuje. Ideálním způsobem boje proti akné je chemický povrchový peeling BetaPeel od britské značky Medik8. Obsahuje kyselinu salicylovou a kyselinu azelainovou, které redukují pupínky a celkový zánět pleti a působí také na ucpané póry. BetaPeel je vynikající volbou pro ty, kdo hledají nejlepší výsledky s minimálními vedlejšími účinky. Nyní nabízíme ošetření 4+1 s měsíční kůrou vit.E za bezkonkurenční cenu.

Ocenění "Zlatý Glóbus"

5-7.12.2019 se konal mezinárodní kongres v Žilině pořádaný Slovenskou dermatologickou společností Dermapárty 2019.
Primářka MUDr. Petra Trojanová, Ph.D., se aktivně zúčastnila s přednáškou "Komplikace výplňových materiálů".
V rámci letošního jubilejního 20. ročníku byl udělován "Zlatý Globus" za dlouhodobý odborný přínos této mezinárodní konferenci. Toto ocenění převzala řada kolegů z celého světa. Za českou republiku byl "Zlatý Globus" udělen prim. MUDr. Petře Trojanové, dalšími oceněnými jsou MUDr. Cabalová, MUDr. Nevoralová, MUDr. Pásková.

Publikováno

Milí pacienti,

přejeme všem poklidné svátky a dovolujeme si oznámit, že v pondělí 23.12. 2019 praktický lékař neordinuje. Na Silvestra 31. 12. 2019 pro urgentní pacienty bude praktický lékař ordinovat 7:00 – 12:00. Mezi svátky je pracovní doba nezměněna. Přejeme všem hodně zdraví v novém roce.

Publikováno

Nabízíme novinku v péči o pleť

Připravili jsme pro Vás nová ošetření Hydrofacial, vybrat si můžete ze tří balíčků - HF Expres, HF Silver a HF Gold. Ošetření zahrnuje hloubkové čištění, aplikaci a zapracování speciálních sér, HIGH FREQUENCY, která podporuje prokrvení pleti, ULTRASONIC - mikromasáž, jež eliminuje stárnutí buněk, aplikaci světla. Po ošetření bude Vaše pleť elastická a zářící, vyčištěná a hydratovaná. Pečujte o sebe, objednávat se můžete cestou recepce 542215306, kde také dostanete podrobné informace k jednotlivým ošetřením.

Publikováno

Krásná pleť je Vaší vizitkou

Každý z nás si někdy přeje, aby se zastavil čas. Již kolem 30 let se objevují první příznaky stárnutí kůže a ochablosti pleti. Kosmetické přípravky na vše nestačí. Nabízíme jedinečné ošetření přístrojem Lasemd, jehož pomocí rozjasníme, sjednotíme a omladíme Vaši pleť. Ošetření se provádí v kombinaci s aplikací speciálních monokomponentních sér, která jsou aktivována v den zákroku a pomocí Thuliového laseru jsou zapravena do kůže. Séra indikuje lékař dle Vašeho typu pleti. Pomocí tohoto přístroje je vhodné také řešit problematickou pleť – jizvy po akné, pigmentace. Pečujte o sebe, krásná pleť je Vaší vizitkou a dodá Vám sebevědomí.

Více informací na stránce LASEMD

Publikováno

LASH LIFTING

S koncem školního roku jsme pro Vás připravili nové kosmetické služby. Můžete se nechat hýčkat na celkové kosmetice, včetně úpravy obočí a masáže. Nabízíme také novinku v oblasti tvarování vlastních řas. Tato technika spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí. Následně se aplikuje barva na řasy a velké množství výživy, keratinu a vody. Řasy tak dvojnásobně zvýší svůj objem. Výsledný efekt je okamžitě viditelný.

Více informací na stránce Lash lifting

Publikováno

Léčebná pedikúra

Na blížící se letní měsíce je potřeba připravit z estetických a zdravotních důvodů i chodidla a nehty. Nabízíme ošetření Vašich nohou nejmodernějším přístrojem v České republice. Pomocí této technologie se zbavíte všech nepříjemných problémů spojených s neustálým namáháním chodidel. Na rozdíl od jiných způsobů ošetření kůže na nohou, nepoužíváme nůžky, žiletky ani skalpely. Tyto nástroje nahrazujeme profesionálními diamantovými vysokofrekvenčními frézkami, které omezují bolest i krvácení. Toto přístrojové ošetření nevyžaduje namočení pokožky, nehrozí hlubší poranění ani přenos infekcí či mykóz. Péčí o svoje nohy předcházíte riziku plísňových a bakteriálních onemocnění. Ošetření zahrnuje ošetření nehtů i chodidel. Vyzkoušejte ošetření zkušeným zdravotnickým týmem.

Více informací na stránce Podologie

Publikováno

VII. ročník odborné konference ON IN UNDER SKIN 2019

Ve dnech 26. - 27. dubna 2019 se uskuteční další ročník odborné konference ON IN UNDER SKIN 2019, kterou pořádá T.E.O. Consulting s.r.o. Ústředními tématy konference jsou: Nádory v anatomicky složitých lokalizacích: diagnostika, léčba, observace a časná detekce recidivy - Chirurgické postupy versus nechirurgické postupy. Malární váčky. Neřešitelný problém? Konzervativní nebo chirurgický postup? Varia a novinky za poslední rok. Odborným garantem konference je profesor MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA, Česká dermatovenerologická společnost ČLS JEP a primář MUDr. Bohumil Zálešák, Ph.D., Česká společnost plastické chirurgie ČLK JEP. Členem vědeckého výboru je také primářka našeho zařízení MUDr. Petra Trojanová, Ph.D., která vystoupí s přednáškami Novinky a trendy v korektivní dermatologii a Skinboostery. V programu konference se představí také naše další lékařky MUDr. Eva Březinová, Ph.D. - Neinvazivní terapie kožních nádorů, MUDr. Zuzana Kozáčiková-Veselá, Ph.D. - Retinoly a jejich deriváty v dermatologii a MUDr. Šárka Stiborová - Boltec v rukách plastického chirurga. Konference se koná ve Velkých Bílovicích na jižní Moravě, pod záštitou ministra zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adama Vojtěcha, MHA.

Publikováno

Kosmetická ošetření s hloubkovým čištěním pleti

Na začátku jara je potřeba relaxovat a připravit se na slunečné dny. Připravili jsme pro Vás speciální nabídku komplexního kosmetického ošetření DE LUXE kosmetikou MEDIK8, včetně hloubkového přístrojového čištění pleti, depilace, úpravy i barvení obočí a řas, zakončeného příjemnou relaxační masáží. 

  • cena 1 850 Kč
  • přístrojové čištění pleti
  • základní depilace voskem
  • masáž obličeje a dekoltu
  • úprava obočí, barvení řas
  • aplikace masky a světla

Akční ceny za ošetření

Na začátek zimní sezóny jsme pro Vás připravili balíčky ošetření za akční slevy. Nabízíme ošetření pleti s dlouhotrvajícím efektem. Můžete si vybrat a případně i darovat poukaz na ošetření. Více informací naleznete pod odkazem Akce. Nyní máte u nás také možnost získat k nákupu produktů značky Vichy v hodnotě 600,- dárkovou taštičku s miniprodukty. Začněte se připravovat na vánoce a nechejte se inspirovat naší nabídkou.

Publikováno

CHIC SICK DAY 2018

Dne 19. 10. 2018 proběhl CHIC SICK DAY, na jehož organizaci se podílelo naše zařízení, společně s firmou Vichy. Odpoledne zpříjemnily přednášky, individuální konzultace, péče vizážistek, ale také skvělé občerstvení, které dodalo Lakeview Cafe. Na závěr odpoledne proběhlo losování. Některé ceny vydavatelství Babyonline nebyly předány, proto prosíme účastníky s čísly: 14, 15, 63, 71, 85, 94, 107 a 108, aby si vyzvedli své ceny v LCZEP, Nádražní 203/16, Brno.

Peelingová ošetření

Na začátek podzimu jsme pro Vás připravili peelingová ošetření od Neostraty. Po ošetření chemickým peelingem dochází k vizuálnímu zjemnění a hladkosti pokožky, vyrovnání odstínu, zmenšení výskytu viditelných nedokonalostí a zvýraznění přirozeného jasu. Nabízíme základní peeling s kyselinou mandlovou glykolovou pro mladistvé do 25 let s aknózní pletí, 1 ošetření za 750 Kč, balíček 5 sezení za zvýhodněnou cenu 3 500 Kč.

Klasický peeling je určený k ošetření pigmentových skvrn, zjemňuje texturu kůže, vyhlazuje póry. Napomáhá obnově kůže po nežádoucích účincích UV záření. Cena jednoho ošetření je 1 500 Kč, balíček tří ošetření 4 000 Kč.

Novinkou je speciální peeling s Retinolem s jedinečným okamžitým efektem bez nutnosti dlouhodobé regenerace, který je vhodný pro exfoliaci a zlepšení vzhledu jemných linek a vrásek, má okamžitý anti age efekt. Zlepšuje povadlost pokožky a současně podporuje jasný, vyrovnaný a čistý celkový vzhled pokožky. Cena za jedno ošetření je 2 000 Kč, zvýhodněná cena za tři ošetření je 5 000 Kč.

Ošetření trvají 30 minut a je vhodné je absolvovat v rozmezí 2 – 3 týdnů. Dle zájmu lze doplnit ošetření aplikací světla pro zklidnění pokožky.

Publikováno

Lymfologie

Lymfedém je chronické onemocnění, významně ovlivňuje kvalitu života pacientů, může vést k poruchám hybnosti, bolesti, narušuje aktivity běžného života (výběr obuvi, šatstva), negativně ovlivňuje i sociální a pracovní zařazení pacientů a v neposlední řadě i jejich psychiku. Lymfedém představuje poměrně časté onemocnění. Jako lymfedém označujeme otok bohatý na bílkovinu, který vzniká při nesprávné funkci lymfatického (mízního) systému.

LCZEP získalo Certifikát garance kvality od České lymfologické společnosti ČLS JEP a již brzy bude náš tým posílen o novou lymfoterapeutku.

Publikováno

Jedinečná dvousložková struktura pro krásu

V pátek 21. 9. 2018 od 14 hodin proběhne v našem zařízení odborný workshop na téma: Komplexní a moderní přístup v estetické medicíně s využitím výplňových materiálů REGENYAL. Odborná přednáška MUDr. Petry Trojanové je spojena s prezentací kanylové techniky a praktickými ukázkami aplikace fillerů. Více informací naleznete v pozvánce.

Publikováno

Léčba obezity

V pátek 8. 6. 2018 byla naše primářka MUDr. Petra Trojanová pozvána do vysílání Českého rozhlasu Brno, aby seznámila posluchače s možnostmi léčby obezity. Potlačit chuť a hlad vlastní vůlí není lehké, protože vnímání je řízeno mozkem, především jeho dvěma centry. Centrum hladu v hypothalamu omezuje, ale i spouští hlad, centrum odměny pak může vyvolávat chutě i tehdy, když nemáme hlad. Nyní máme možnost dostat chutě pod kontrolu pod dohledem lékaře. Rozhovor si můžete poslechnout v naší galerii.

Rozdělení ordinační doby praktického lékaře

Ordinační hodiny praktického lékaře jsme rozdělili, vybrané časy jsou vyhrazené pro akutní ošetření a ostatní pro objednané pacienty. Pacienty objednáváme k závodním či preventivním prohlídkám, nutným k vyplnění různých formulářů, pro řidičský či zbrojní průkaz atd.

Prosíme o dodržování rozdělení hodin, čímž omezujeme šíření banálních infekcí mezi zdravou populací.

Osvědčené léčebné metody

Lékaři našeho centra se stále vzdělávají a aplikují léčebné metody dle nejnovějších a nejúčinnějších postupů. Mimo jiné nabízíme také fotodynamickou terapii (PDT).  Jedná se o metodu používanou především k léčbě nemelanomového nádoru kůže, basocelulárního karcinomu a aktinických keratoz na špatně přístupných oblastech těla, hlavně obličeje, hlavy a krku. Tam, kde v léčbě selhaly jiné léčebné metody. Více informací naleznete na našich stránkách.

Blahopřání doktorce Petře Trojanové

licence doktorky Petry Trojanové

Jménem všech zaměstnanců Lékařského centra zdraví a estetické péče upřímně blahopřeji naší lékařce MUDr. Petře Trojanové k získání licence České lékařské komory pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru korektivní dermatologie.

Eliška Břoušková

Publikováno

Mezoterapeutické balíčky, buďte stále krásná a svěží

Připravili jsme si pro Vás akci na mezoterapii (je to metoda, jejíž pomocí lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu či hřbetů rukou atd. Jedná se o metodu, která vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu, čímž se vyhlazují vrásky a vypíná pokožka).Je to metoda, která Vám umožní být stále krásná a svěží. Při výběru jednoho z osmi balíčků se Vám dostane špičkové péče za krásnou akční cenu sníženou až o 50%. Poukaz na ošetření se slevou můžete zakoupit do 31. 12. 2017, vyčerpat jej lze do 31. 5.2018. Poukaz je vhodný také jako vánoční dárek pro Vaše blízké.

Více informací na stránce Akce

Publikováno

Potřebujete praktického lékaře?

Pokud potřebujete praktického lékaře v centru Brna, tak naše ordinace má v současnosti volné kapacity pro příjem nových pacientů. Nabízíme širokou ordinační dobu, velmi dobrou dostupnost v centru města a široké spektrum služeb. Objednat se můžete rovnou na telefonu +420 542 215 306.

Školení - Novinky Dr.Belter 2019

Naše lékařky vystoupí se svými příspěvky na semináři Novinky Dr. Belter, který se koná v pátek 18.10.2019 Prim. MUDr. Petra Trojanová, Ph.D. přítomné seznámí s Korektivní dermatologií v rukou odborníka - lékaře a MUDr. Zuzana Veselá, Ph.D. proškolí téma Péče o problematickou pleť, kuperóza, rosacea.

Publikováno

Chemický povrchový peeling

Máte-li problém s akné, je potřeba řešit jeho viditelné projevy přímo na pokožce, ale také zánět uvnitř, který akné způsobuje. Ideálním způsobem boje proti akné je chemický povrchový peeling BetaPeel od britské značky Medik8. Obsahuje kyselinu salicylovou a kyselinu azelainovou, které redukují pupínky a celkový zánět pleti a působí také na ucpané póry. BetaPeel je vynikající volbou pro ty, kdo hledají nejlepší výsledky s minimálními vedlejšími účinky. Nyní nabízíme ošetření 4+1 s měsíční kůrou vit.E za bezkonkurenční cenu.