Co je nového

Komplexní péče o řídnoucí vlasy

Mnoho pacientů, mužů i žen, má problémy s padáním, řídnutím a celkovou kvalitou vlasů. Připravili jsme pro Vás nadstandardní ošetření za příznivou cenu. Během 4 jednotlivých sezeních vám budou injekčně aplikovány mesoterapeutické směsi certifikovaných produktů: 2x oligopeptidy s vitaminy a koenzymy, 1x kmenové buňky, 1x Hair filler. Po aplikaci budou vlasy stimulovány k růstu, vyživené komplexy vitamínů a oligopeptidů a růstových faktorů. Balíček obsahuje certifikované produkty, které představují světovou medicínskou špičku v terapii vlasových onemocnění.
Aplikují se v třítýdenních intervalech. Balíčky jsou také vhodné jako vánoční dárek pro vaše blízké. Tato ošetření nyní nabízíme ve vánoční akci: 4 sezení za Kč 7 000,-. Původní cena Kč 10 500,-.

Publikováno

Akční ceny za ošetření

Na začátek zimní sezóny jsme pro Vás připravili balíčky ošetření za akční slevy. Nabízíme ošetření pleti s dlouhotrvajícím efektem. Můžete si vybrat a případně i darovat poukaz na ošetření. Více informací naleznete pod odkazem Akce. Nyní máte u nás také možnost získat k nákupu produktů značky Vichy v hodnotě 600,- dárkovou taštičku s miniprodukty. Začněte se připravovat na vánoce a nechejte se inspirovat naší nabídkou.

Publikováno

CHIC SICK DAY 2018

Dne 19. 10. 2018 proběhl CHIC SICK DAY, na jehož organizaci se podílelo naše zařízení, společně s firmou Vichy. Odpoledne zpříjemnily přednášky, individuální konzultace, péče vizážistek, ale také skvělé občerstvení, které dodalo Lakeview Cafe. Na závěr odpoledne proběhlo losování. Některé ceny vydavatelství Babyonline nebyly předány, proto prosíme účastníky s čísly: 14, 15, 63, 71, 85, 94, 107 a 108, aby si vyzvedli své ceny v LCZEP, Nádražní 203/16, Brno.

Peelingová ošetření

Na začátek podzimu jsme pro Vás připravili peelingová ošetření od Neostraty. Po ošetření chemickým peelingem dochází k vizuálnímu zjemnění a hladkosti pokožky, vyrovnání odstínu, zmenšení výskytu viditelných nedokonalostí a zvýraznění přirozeného jasu. Nabízíme základní peeling s kyselinou mandlovou glykolovou pro mladistvé do 25 let s aknózní pletí, 1 ošetření za 750 Kč, balíček 5 sezení za zvýhodněnou cenu 3 500 Kč.

Klasický peeling je určený k ošetření pigmentových skvrn, zjemňuje texturu kůže, vyhlazuje póry. Napomáhá obnově kůže po nežádoucích účincích UV záření. Cena jednoho ošetření je 1 500 Kč, balíček tří ošetření 4 000 Kč.

Novinkou je speciální peeling s Retinolem s jedinečným okamžitým efektem bez nutnosti dlouhodobé regenerace, který je vhodný pro exfoliaci a zlepšení vzhledu jemných linek a vrásek, má okamžitý anti age efekt. Zlepšuje povadlost pokožky a současně podporuje jasný, vyrovnaný a čistý celkový vzhled pokožky. Cena za jedno ošetření je 2 000 Kč, zvýhodněná cena za tři ošetření je 5 000 Kč.

Ošetření trvají 30 minut a je vhodné je absolvovat v rozmezí 2 – 3 týdnů. Dle zájmu lze doplnit ošetření aplikací světla pro zklidnění pokožky.

Publikováno

Lymfologie

Lymfedém je chronické onemocnění, významně ovlivňuje kvalitu života pacientů, může vést k poruchám hybnosti, bolesti, narušuje aktivity běžného života (výběr obuvi, šatstva), negativně ovlivňuje i sociální a pracovní zařazení pacientů a v neposlední řadě i jejich psychiku. Lymfedém představuje poměrně časté onemocnění. Jako lymfedém označujeme otok bohatý na bílkovinu, který vzniká při nesprávné funkci lymfatického (mízního) systému.

LCZEP získalo Certifikát garance kvality od České lymfologické společnosti ČLS JEP a již brzy bude náš tým posílen o novou lymfoterapeutku.

Publikováno

Jedinečná dvousložková struktura pro krásu

V pátek 21. 9. 2018 od 14 hodin proběhne v našem zařízení odborný workshop na téma: Komplexní a moderní přístup v estetické medicíně s využitím výplňových materiálů REGENYAL. Odborná přednáška MUDr. Petry Trojanové je spojena s prezentací kanylové techniky a praktickými ukázkami aplikace fillerů. Více informací naleznete v pozvánce.

Publikováno

Léčba obezity

V pátek 8. 6. 2018 byla naše primářka MUDr. Petra Trojanová pozvána do vysílání Českého rozhlasu Brno, aby seznámila posluchače s možnostmi léčby obezity. Potlačit chuť a hlad vlastní vůlí není lehké, protože vnímání je řízeno mozkem, především jeho dvěma centry. Centrum hladu v hypothalamu omezuje, ale i spouští hlad, centrum odměny pak může vyvolávat chutě i tehdy, když nemáme hlad. Nyní máme možnost dostat chutě pod kontrolu pod dohledem lékaře. Rozhovor si můžete poslechnout v naší galerii.

Rozdělení ordinační doby praktického lékaře

Ordinační hodiny praktického lékaře jsme rozdělili, vybrané časy jsou vyhrazené pro akutní ošetření a ostatní pro objednané pacienty. Pacienty objednáváme k závodním či preventivním prohlídkám, nutným k vyplnění různých formulářů, pro řidičský či zbrojní průkaz atd.

Prosíme o dodržování rozdělení hodin, čímž omezujeme šíření banálních infekcí mezi zdravou populací.

Osvědčené léčebné metody

Lékaři našeho centra se stále vzdělávají a aplikují léčebné metody dle nejnovějších a nejúčinnějších postupů. Mimo jiné nabízíme také fotodynamickou terapii (PDT).  Jedná se o metodu používanou především k léčbě nemelanomového nádoru kůže, basocelulárního karcinomu a aktinických keratoz na špatně přístupných oblastech těla, hlavně obličeje, hlavy a krku. Tam, kde v léčbě selhaly jiné léčebné metody. Více informací naleznete na našich stránkách.

Blahopřání doktorce Petře Trojanové

licence doktorky Petry Trojanové

Jménem všech zaměstnanců Lékařského centra zdraví a estetické péče upřímně blahopřeji naší lékařce MUDr. Petře Trojanové k získání licence České lékařské komory pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru korektivní dermatologie.

Eliška Břoušková

Publikováno

Mezoterapeutické balíčky, buďte stále krásná a svěží

Připravili jsme si pro Vás akci na mezoterapii (je to metoda, jejíž pomocí lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu či hřbetů rukou atd. Jedná se o metodu, která vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu, čímž se vyhlazují vrásky a vypíná pokožka).Je to metoda, která Vám umožní být stále krásná a svěží. Při výběru jednoho z osmi balíčků se Vám dostane špičkové péče za krásnou akční cenu sníženou až o 50%. Poukaz na ošetření se slevou můžete zakoupit do 31. 12. 2017, vyčerpat jej lze do 31. 5.2018. Poukaz je vhodný také jako vánoční dárek pro Vaše blízké.

Více informací na stránce Akce

Publikováno

Potřebujete praktického lékaře?

Pokud potřebujete praktického lékaře v centru Brna, tak naše ordinace má v současnosti volné kapacity pro příjem nových pacientů. Nabízíme širokou ordinační dobu, velmi dobrou dostupnost v centru města a široké spektrum služeb. Objednat se můžete rovnou na telefonu +420 542 215 306.