Hydrafacial

Ošetření "Hydrafacial" je nejnovější průlomovou metodou resurfacingu pokožky, celkového omlazení či hloubkového čištění pleti. Technologie Vortex-Fusion zaručuje průnik použitých ingrediencí hluboko do kůže. Po zákroku bude Vaše pleť hloubkově vyčištěna nástavcem a velmi jemným chemickým peelingem, hloubkově hydratovaná a rejuvenovaná. Ošetření je vhodné i v letních měsících a nahrazuje tak běžné kosmetické úkony.

Městský způsob života v zaprášeném prostředí, sluneční záření, uspěchaný životní styl a stres… Chcete přesto vypadat zdravě, svěže a mladě? Chcete zbavit vaši pleť toxinů? Máte problematickou aknózní pleť? Vyzkoušejte péči o pleť pomocí nové technologie.

Jedná se o jediný zákrok kombinující ve čtyřech krocích, exfoliaci, extrakci, omlazení, hydrataci a ochranu antioxidanty.

Průběh ošetření

  1. Aplikace speciální pleťové masky, dle typu pleti
  2. Čistění pleti – patentovaný nástavec hydratuje kůži, umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a odstraňuje nečistoty
  3. Exfoliace pleti – patentovaný nástavec HydroPeel disponuje velkým počtem abrasivních hrotů, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže, bez nežádoucího podráždění. Výsledkem je obnova pleti
  4. Čištění a stahování pleti – v nástavci se vytváří efekt víru, pro dokonalou, rychlou a bezbolestnou extrakci. Odstraňují se mazové zátky, sébum a póry zůstávají čisté. Díky technologii, využívající vakuum lze odstranit nečistoty, odumřelé buňky a maz
  5. Vpravení aktivních látek – unikátní design fúzního nástavce vpravuje hydratační, antioxidační a aktivní látky z použitých roztoků do kůže. Zlepšuje se tak vzhled hyperpigmentací, odstraňují se vrásky a vyrovnává se tvorba kožního mazu
  6. Na závěr ošetření aplikujeme fototerapii, jedná se o působení intenzivního červeného světla s vlnovou délkou 630 nm, které nám obnovuje buněčnou strukturu, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, tedy pružnost a pevnost pleti. Modré světlo slouží k ošetření zánětlivé pleti s akné, protože působí na bakterii tohoto zánětlivého onemocnění pleti.

Ošetření je neinvazivní a nedráždí vaši pokožku. Zlepšuje vzhled jemných linek, vrásek, přeplněných a zvětšených pórů, hyperpigmentací a hnědých skvrn, mastné pleti a pleti náchylné k akné.

Indikace

Výsledek

Výhody

HydraFacial® - The Best Skin of Your Life

náhled videa

Modré světlo na akné a červené světlo pro omlazení pleti

Součástí přístroje jsou dvě hlavice, jedna s červeným, druhá s modrým světlem. Na čištění můžeme navázat působením intenzivního červeného světla s vlnovou délkou 630 nm (je rovněž součástí přístroje), které nám obnovuje buněčnou strukturu, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, tedy pružnost a pevnost pleti. Modré světlo slouží k ošetření zánětlivé pleti s akné, protože působí na bakterii tohoto zánětlivého onemocnění pleti.

Nejčastější dotazy

Jak dlouho čištění pleti trvá? 
Základní ošetření trvá 40-45 minut (30 minut plus 10 minut intenzivní červené světlo - Omnilux).

Je čištěné pleti věkově omezené?
Čištění s následným ošetřením pleti je bez věkového omezení. Může být určeno jak pro dívky od 14 let, u kterých se začíná projevovat akné, tak pro ženy ve zralém věku.

Jak často je vhodné Hydrafacial opakovat?
Frekvence ošetření záleží na stavu pleti. U pleti s uzavřenými póry, která je mladistvější, stačí přijít 1x za měsíc. Když je pleť pórovitá, mastná s rozšířenými póry, tak lépe 1x za 3 týdny.

Kontraindikace Hydrafacial, jsou nějaké?
Zánětlivé onemocnění kůže, podkoží.

Může čištění pleti podstoupit těhotná žena?
Ano, těhotné ženy mohou být tímto přístrojem ošetřeny. Stejně tak i při nádorových onemocněních nebo u chemoterapie, protože toto čištění je jen povrchové.

Jaké je složení roztoků?
Jedná se o čisticí roztok, 10% peeling s kyselinou glykolovou a roztoky s antioxidanty a hyaluronovou kyselinou.

Mohou se po čištění pleti Hydrafacial vyskytnout nežádoucí účinky?
U ošetření je možné při vyšším podtlaku vyvolat u pacienta s citlivější pletí krevní podlitiny. Proto musíme postupovat u každého individuálně, citlivá či abnormálně citlivá pleť snese pouze např. 15 Torrů, zatímco u mastné je podtlak k docílení účinku daleko vyšší.