Depilace vosky

Depilace vosky Lycon

Lycon je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 je označován za produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků.

Australské krémové vosky Lycon s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během depilace. Nedochází k podráždění pokožky, díky použití nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Unikátní vosky Lycon efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a prakticky bezbolestné.

Vosky Lycon jsou charakteristické svou krémovou texturou. Jsou ideální na epilaci citlivých oblastí jako obličej, podpaží či třísla. Oxid titaničitý redukuje zarudnutí pokožky a její potencionální iritaci. 

Proč Lycon?

Následná péče po ošetření

Doporučujeme se zdržet plavání, sprchování v horké vodě, pobytu v saunách či návštěvy solária, aplikace samoopalovacích krémů, sprejů, antiperspirantů či make-upu na právě epilované pokožce. Epilaci je vhodné opakovat každé 4 až 6 týdnů.

více naleznete na
zde